دوربین سیم کارت خور مینی mini camera مدل x009 با قابلیت gps ردیاب پیشرفته

mini camera x009 with gps

مینی دوربین سیم کارتی مدل x009 با قابلیت هشدار دهنده و کنترل از طریق اس ام اس دارای ردیاب پیشرفته gps درخواست نجات

مشخصات دوربین سیم کارتی:

 

ابعاد دستگاه شنود سیمکارتی دوربین دار X009 به سانتی متر : 1.4*4.5*5.5 سانتی متر به اندازه  یک قوطی کبریت کوچک و باریک

وزن دوربین : 23 گرم با باتری داخلی

باتری شارژی داخلی : 400mAH High Capacity Polymer Lithium Battery

با یکlمرتبه شارژ 2 تا 3 ساعت به طور مداوم کار میکند و 2 تا 3 روز standby  می‌ماند.

در حالت متصل به شارژر، دوربین مذکور قادر به فیلمبرداری ممتد تا زمان پر شدن حافظه رم می‌باشد.

نوع سنسور تصویر : سنسور CMOS

فرمت فیلم و فرمت عکس : فرمت ویدئو  AVI و فرمت عکس JPG

زاویه دید لنز دوربین : لنز 6 میلیمتر با زاویه دید 60 درجه

رزولوشن تصویر: 480×640 پیکسل (دوربین‌های تقلبی از کیفیت تصویر و شفافیت صدای پائین تری برخوردارند).

حافظه قابل پشتیبانی : پشتیبانی از رممیکرو اس دی تا 32 گیگا بایت (استفاده از کارت حافظه تا 16 گیگا بایت پیشنهاد میشود)

حجم فیلم و مدت زمان فیلمبرداری : دوربین سیم کارت خور مذکور به ازای هر ساعت فیلمبرداری حدود 600 مگابایت از حجم کارت حافظه را پر میکند. این دوربین با یک رم 16 گیگا بایت تقریبا قادر به فیلمبرداری 25 ساعت می‌باشد.

پورت ارتباطی : پورت USB2 پر سرعت برای شارژ دوربین با شارژر موبایلی 5 ولت و پاور بانک و پورت یو اس بی لپ تاپ و کامپیوتر، و انتقال فیلم اطلاعات از دوربین به لپ تاپ و کامپیوتر

سیستم عامل‌های مورد پشیبانی : با اتصال دوربین مخفی سیم کارتی شنود دار به لپ تاپ و کامپیوتر با ویندوزهای 2000 و XP و ویستا و ویندوزهای 7 و 8 قادر به دسترسی به فایل‌های ذخیره شده در کارت حافظه دوربین بر روی هارد دیسک لپ تاپ خود خواهید بود

اموزش دوربین سیم کارت خور x009:

در ادامه اموزش ها  و نحوه استفاده از دوربین سیمکارت خور اصلی آورده شده است. برخی از دستورات برای اطلاع مشتریان از نحوه کارکرد دوربین در همین بخش قرار دارند. برخی دیگر از دستورات در دفترچه راهنمای دوربین توضیح داده شده است

شارژ دوربین

برای بار اول بگذارید دوربین مینی سیمکارت خور به مدت 8 ساعت در شارژ باشد. (برای دفعات بعد: 2 الی 3 ساعت)

آماده کردن دوربین سیم کارت خور برای استفاده

پس از شارژ کامل دوربین، درب پشت آن را با کمک انگشتان شست دو دست خود و با ملایمت باز کنید، و یک سیمکارت فعال دارای شارژ مکالمه و پیامک ، و یک  رم 8 گیگ یا نهایتا 16 گیگ داخل دوربین بگذارید (استفاده از رم تا 8 گیگ مطمئن تر خواهد بود).

روشن کردن دوربین

پس از نصب صحیح رم و سیمکارت داخل دوربین، درب پشت آن را کامل ببندید و کلید مشکی رنگ کنار آن را فشار دهید و به مدت 5 ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. با چند بار چشمک زدن چراغ بسیار کوچک کنار کلید قرمر رنگ، دوربین روشن خواهد شد. در صورت چشمک نزدن چراغ کوچک کنار کلید قرمز، یا شارژ دوربین کافی نیست و یا کلید مشکی را به اندازه کافی نگه نداشته اید.

فیلمبرداری دستی با دوربین سیم کارتی اصلی

برای فیلمبرداری دستی، 20 ثانیه پس از روشن شدن دوربین، یک بار کلید مشکی کنار دوربین را فشار داده و بلافاصله رها کنید.

توقف فیلمبرداری دستی و خاموش کردن دوربین

برای توقف فیلمبرداری دستی، کلید مشکی را یک بار فشار دهید، چند بار چراغ کوچک کنار کید قرمز چشمک خواهد زد و سپس خاموش میشود، این بدان معنی است که فیلمبرداری متوقف شده است. پس از توقف فیلمبرداری، برای خاموش کردن دوربین مخفی سیم کارت خور اصلی خریداری شده، کلید مشکی کنار دوربین را فشار داده و پس از 5 ثانیه رها کنید تا دوربین خاموش شود.

دستورات پیامکی و کاربرد آنها

برای ارتباط راه دور با دوربین سیم کارت خور خریداری شده، باید ابتدا سیمکارت و رم را داخل دوربین شارژ شده قرار دهید و با استفاده از کلید مشکی کنار دوربین، آنرا روشن کرده و در محل مورد نظر خود قرار دهید و به دنبال کارهای روزمره خود بروید. در این حالت دوربین در حالت استند بای و منتظر فرامین پیامکی شما خواهد ماند. با استفاده از پیامک کردن کدهای زیر به خط تلفن سیمکارت داخل دوربین میتوانید از آن استفاده کنید

1) ارسال عدد 000 از طریق پیامک برای دوربین : با پیامک کردن عدد 000 به سیمکارت داخل دوربین ، دوربین یک عکس از نمای روبروی خود گرفته و آن را بر روی کارت حافظه داخل خود ذخیره میکند.

 

2) ارسال عدد 111 از طریق پیامک برای دوربین : با پیامک کردن عدد 111 به سیمکارت داخل دوربین ، دوربین یک عکس از نمای روبروی خود گرفته و آن را به موبایل شما ارسال خواهد کرد. برای استفاده از این امکان، باید GPRS و MMS سیمکارت داخل دوربین و سیمکارت داخل موبایل شما فعال باشند.

 

3) ارسال عدد 222 از طریق پیامک برای دوربین : با پیامک کردن عدد 222 به سیمکارت داخل دوربین ، دوربین شروع به فیلمبرداری و ذخیره فیلم بر روی کارت حافظه داخل خود مینماید. (در این وضعیت با ارسال 444 برای دوربین، فیلمبرداری دوربین متوقف خواهد شد.)

 

4) ارسال عدد 333 از طریق پیامک برای دوربین : با پیامک کردن عدد 333 به سیمکارت داخل دوربین ، دوربین شروع به ضبط صدای محیط و ذخیره صدا بر روی کارت حافظه داخل خود مینماید. (در این وضعیت با ارسال 444 برای دوربین، صدا برداری دوربین متوقف خواهد شد.)

گارانتی مینی دوربین 72 ساعت از زمان تحویل از طریق پست پیشتاز میباشد.(زمان تحویل شما درسامانه پست ثبت میشود)

هیجگونه برگه گارانتی فارسی داخل جعبه و یا برروی بسته بندی وجود ندارد.

نوشتن نظر

توجه : HTML ترجمه نمی شود!
بد           خوب