نسخه LTE اپل واچ و عدم امکان برقراری تماس

نسخه LTE اپل واچ و عدم امکان برقراری تماس

منتشر شده در: بازدید: 1114

نسخه LTE اپل واچ و عدم امکان برقراری تماس

 

 

معمولا اپل برای ویژگی‌هایی که در محصولات خود قرار می‌دهد، امکان پشتیبانی از برنامه‌های ثالث را فراهم نمی‌کند. یکی از این موارد مربوط به اپل واچ بوده که دستگاه‌های اندرویدی نمی‌توانند از تمامی قابلیت‌های آن استفاده کنند. بسیاری از کاربران امیدوار بودند که این طلسم با معرفی نسل سوم اپل واچ بشکند، ولی ظاهرا چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.

براساس گفته‌های مینگ-چی کو، کاربران سیستم عامل اندروید نباید منتظر پشتیبانی اپل واچ از دستگاه‌های مورد استفاده آن‌ها باشند. او ادعا می‌کند که ایجاد تجربه کاربری خوب میان اندروید و watchOS، امری دشوار بوده که اپل از انجام آن منصرف شده است. هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی اپل واچ از اندروید پشتیبانی خواهد کرد.

کو می‌گوید که نسخه LTE نسل سوم اپل واچ براساس eSIM کار می‌کند. eSIM نسبت به سیم‌کارت‌های معمولی دارای اندازه کوچک‌تری بوده و در گذشته نیز شاهد استفاده از آن‌ها در آی‌پدهای این شرکت بوده‌ایم. برخلاف شایعات گذشته، کو معتقد بوده که امکان برقراری تماس با این ساعت هوشمند وجود نداشته و تنها برای انتقال اطلاعات از آن استفاده خواهد شد. انتظار داریم که اپل در مراسمی از آی‌فون ۸ و نسخه جدید اپل واچ به‌صورت همزمان رونمایی کند.

جديدترين کالاها